Makinë gërshetimi horizontal me një kuvertë me tela me rezistencë në tërheqje BFB24W-200CF

Përshkrim i shkurtër:

Hyrje Makina e gërshetimit me shpejtësi të lartë horizontale të vetme ose të dyfishtë të serisë BFB-W miraton teknologjinë e gërshetimit të avantazhit, të tilla si ndërfaqja e makinës njerëzore, kontrolli i inverterit dhe qeliza e kontrollit PLC, lubrifikuesi automatik, ingranazhet e transmetimit në fazë, dizajni me presion pneumatik dhe hidraulik. Makina e gërshetimit mund të bëhet realitet gërshetim i vetëm ose i dyfishtë.Makina jonë e gërshetimit mund të përdoret në zorrën e gomës me presion të lartë. zorrën e motorit automatik, zorrën e rrotullimit të makinës automatike, zorrën e frenave, aplikoni zorrën e frenave, ajrin automatik ...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Prezantimi

Makina gërshetëse horizontale e vetme ose e dyfishtë e serisë BFB-W miraton teknologjinë e gërshetimit të avantazhit, siç është ndërfaqja e gërshetimit të makinës njerëzore, kontrolli i inverterit dhe qeliza e kontrollit PLC, lubrifikuesi automatik, ingranazhet e transmetimit në fazë, dizajni i presionit pneumatik dhe hidraulik. Makina gërshetimi mund të bëhet realitet gërshetim i vetëm ose i dyfishtë .Makina jonë e gërshetimit mund të përdoret në zorrën e gomës me presion të lartë. zorrën e motorit automatik, zorrën e kthimit të makinës automatike, zorrën e frenave, aplikoni zorrën e frenave, zorrën e kondicionimit të ajrit automatik, zorrën e gomës me kabllo dhe industriale, thurjen e zgjeruar të zorrës plastike.

 

Karakteristikat:

1 Një person mund të përdorë disa makineri .kur bobina bosh, teli prishet makina do të ndalet .dridhje e alarmit

2 Ekran dixhital i lehtë operativ Vendosja e lartësisë me anë të kontrollit dixhital.Ekrani i funksionimit të makinës nga ekrani dixhital

3 Automatik, teknologji avantazh, miraton ndërfaqen e makinës njerëzore, koduesin e qelizave të kontrollit PLC, kontrollin e inverterit, funksionin e numërimit, funksionimin.

4 Cilësi e mirë, efikasitet i lartë. Përdoret shpesh butoni i funksionimit jashtë fiks. Efikasiteti është dy herë makineri gërshetimi i llojit tjetër

5 Dizajni është i besueshëm, me pamje të mirë

6. Më pak zhurmë, prodhojnë pjesë këmbimi precize, material të mirë dhe trajtim të nxehtësisë dhe rezistente ndaj zërit

7. Të dhënat e gërshetimit të stokut, funksioni. Parametri i gërshetimit dhe totali i prodhimit mund të ruhen në sistemin e makinës së gërshetimit

 

Parametrat

Asnjë bosht 20 Gisht 24 Gisht 36 Gisht 48 Gisht 64 Gisht 96 Gisht 112 Gisht
Materiali Tel 0,16-0,5mm Tel inox 0,18-0,5mm 
Kuba bobina OD D=84mm ID d=32mm LARTË H=202mm Kubage 956cm3OD D=78mm ID d=32mm LARTË H=152mm Kub 603cm3
RPM boshti 40 RPM 35 RPM 25 RPM 17.5 RPM 12 RPM 7.8 RPM 6.75 RPM
Fijet e gërshetimit 3-15 fije
Fuqia e gërshetimit 4.0 KW 4.0 KW 5.5 KW 7.5 KW 11.0 KW 18.0 KW 22.0 KW
Fuqia tërheqëse 1.5 KW 1.8 KW
Pranvera boshtore 1,5-15 kg
Diametri i zorrës së thurjes ≤22 mm ≤30 mm ≤50 mm ≤80 mm ≤150 mm ≤230 mm ≤350 mm
Pesha 1500 kg 1575 kg 2750 kg 3200 kg 4230 kg 5600 kg 7600 kg

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme

    WhatsApp Online Chat!