48 transportuesit horizontal Çorape Braiding makinë BFB36W-114D

Përshkrim i shkurtër:

Hyrje BFB-B vertikale makine automatike gërsheta afrikane hose seri (BFB-90 110 114 130 140 160 200 300) është një seri të re të pajisjeve automatike gërsheta afrikane e cila është dizajni dhe përmirësuar bazohet në tretjen dhe thithjen e teknologjisë së përparuar të huaj. Makinë është përdorur gjerësisht në kompani që prodhojnë telat tuba .cable gome .weaved që durojnë presion të lartë gome .weaved çorape të ujit ropes.tubes .weaved të përdorura në makina dhe bikes motor dhe gome dhe plastike tubave në gete spërkatës teflon pressu të lartë ...


Detail Product

Produkt Tags

Prezantimi

BFB-B vertikale makine automatike gërsheta afrikane hose seri (BFB-90 110 114 130 140 160 200 300) është një seri të re të pajisjeve automatike gërsheta afrikane e cila është dizajni dhe përmirësuar bazohet në tretjen dhe thithjen e teknologjisë së përparuar të huaj. Makinë është përdorur gjerësisht në kompani që prodhojnë telat tuba .cable gome .weaved që durojnë presion të lartë gome .weaved çorape të ujit ropes.tubes .weaved të përdorura në makina dhe bikes motor dhe gome dhe plastike tubave në spërkatës teflon gete presion të lartë. Makinë ka karakteristikat fellowing:
1) High mase automatike thyer, rrotull bosh ose pa makinë tub automatike të vetë-të mbyllura
2) Miratimi me shpejtësi të rregullueshme për të akomoduar katran, nuk kanë nevojë për të ndryshuar veshje
3) prodhimi të lartë të prodhimit efikasitet tre herë më shumë se makinë e tanishme e zakonshme në orë, prodhimi max arrijë në 98M / orë
4) zhurmë të ulët, të sistemit të transmisionit dhe duke tërhequr miratojë thithjen shëndoshë, reduktimin e shkundur dhe futur pajisje.
5) mirëmbajtjen e lehtë, struktura e transmetimit fleksibël të lehtë të instaluar dhe për të hequr
6) gisht miratojë pajisje elastike dhe të rregullueshme, pozicion depentable, lehtë, i përshtatshëm dhe fleksibël instaluar rrotull
7) konsumuarit Vogla dhe të gjatë duke përdorur jeta marrë pjesë kyçe e përdorur material të shkëlqyer miratojë trajtim të ngrohjes dhe pajisje lubrifikant.
NO artikull
1 furnizimi elektrike 380V / 3phase / 50 / 60HZ
2 fuqia motorike 2.2kW
3 Carrier RPM 35RPM
4 Hose OD 15-36MM
5 shpejtësia gërsheta afrikane 1Meter / min
6 sasia Carrier 36pcs
7 madhësia e rrotull 56 * 22 * ​​170mm
8 tension Carrier 0.4-5kg
9 Pitch ndryshim nga manual
10 Aplikacion Ndryshimi gisht mund gërsheta afrikane tel dhe tel

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!