Flexible Hose Semi Kuvendi Auto Machine BFZP-X

Përshkrim i shkurtër:

  BF Series Kuvendi core mëngë dhe makinë arrë Zhejiang Benfa Teknologjia Co, Ltd, duke punuar në R & D BF seri makinë çorape gërsheta afrikane, automatike çorape machine, endur makinë kuvendit çorape Ajo mund të zbatohet në të lartë dhe të ulët gete presion, Car dhe çorape biçikletë me motor gome, gete frenave, llak fabrikë çorape të gomës. Makinë kuvendi aplikojnë PLC, HMI, qeliza pneumatike, lëvizje mekanike drejtë, saktësi lëvizje, sigurinë, operohet me lehtësi, të mbajë të lehtë. Makinë kuvendi ...


Detail Product

Produkt Tags

 

BF Series Kuvendi core mëngë dhe makinë arrë

Zhejiang Benfa Teknologjia Co, Ltd, duke punuar në R & D çorape BF seri makinë gërsheta afrikane, automatike çorape machine, endur makinë kuvendit çorape Ajo mund të zbatohet në të lartë dhe të ulët gete presion, Car dhe biçikletë me motor çorape të gomës, çorape frenave, fabrika spray çorape të gomës.

 Makinë kuvendi aplikojnë PLC, HMI, qeliza pneumatike, lëvizje mekanike drejtë, saktësi lëvizje, sigurinë, operohet me lehtësi, të mbajë të lehtë. Makinë kuvendi vijnë e vërtetë automatikisht transportuar bazë mëngë dhe arrë, mblidhen mëngë automatikisht, gjysmë automatike mblidhen thelbin dhe arrë, injeksion automatik arrë coreand. , Përfundoi produkt automatikisht tërheq. Zgjidhur tela endur e lehtë të lirshme, nuk mëngë në pozitë, vështirë të mblidhen thelbin dhe arrë, tela endur thyer gishtin. të rritur efikasitetin e prodhimit. duke punuar me shpejtësi: 460-540pcs në orë, liroj intensitetin e punës. për të përmirësuar cilësinë e produktit.

Parametri techincal

 

 

lloj

BFZP-A

tension

220V

pushtet

1500W

presionin e ajrit

0.3-0.5Mpa

efikasitetit të punës

30pcs / min

dimension

1400 * 1100 * 1400mm

peshë

450kg

funksion

Mblidhen berthame mëngë dhe arre

makinë sanitare gete


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!