Big Size endur Hose pincë Machine BFKY-75A

Përshkrim i shkurtër:

Projektuar dhe zhvilluar nga kompania jonë, çorape BFKY Seria është një pajisje të vendosur për të pincë nyjeve tub Ajo është përdorur gjerësisht në kompani e cila prodhon tuba gërsheta afrikane gome që durojnë presion të lartë .weaved tuba uji, tuba gome uesd në makina dhe motoçikleta, tub gome të përdorura në Spërkatësit dhe kështu me radhë. makinë ka karakteristikat e mëposhtme: 1) presion të qëndrueshme dhe të lehtë për të rregulluar 2) automtic lartë dhe pasardhësit .adopt prekë burking rrugën 3) të numëruar automatikisht numrin e produkteve 4) c ...


Detail Product

Produkt Tags

Projektuar dhe zhvilluar nga kompania jonë, çorape BFKY Seria është një pajisje të vendosur për të pincë nyjeve tub Ajo është përdorur gjerësisht në kompani e cila prodhon tuba gërsheta afrikane gome që durojnë presion të lartë .weaved tuba uji, tuba gome uesd në makina dhe motoçikleta, tub gome të përdorura në Spërkatësit dhe kështu me radhë.

makinë ka karakteristikat e mëposhtme:
1) presion të qëndrueshme dhe të lehtë për të rregulluar
2) automtic lartë dhe pasardhësit .adopt prekni burking mënyrë
3) automatikisht të numëruar numrin e produkteve
4) pincë në kërkim të mira, pincë diamension të qëndrueshme dhe mund të kontrolluara
5) pincë efikasitet të bukur dhe të lartë
Parametrat teknike

 

BFKY-42A
BFKY-42B
BFKY-42AS
BFKY-75A
Motor Fuqia
3.0KW / Y112-6
3.0KW / Y112-6
3.0KW / Y112-6
3.0KW / Y112-6
tension
3phase
380V / 220V
3phase
380V / 220V
3phase
380V / 220V
3phase
380V / 220V
Mënyrë për të kontrolluar tensionin
Reduktimi Valve (Manual)
Reduktimi Valve (Manual)
Reduktimi Valve (Manual)
Reduktimi Valve (Manual)
Mënyrë të ftohtë
Ujë të ftohtë / Wind Best
Ujë të ftohtë / Wind Best
Ujë të ftohtë / Wind Best
Ujë të ftohtë / Wind Best
Head Number
një kokë
një kokë
kokat e dyfishtë
një kokë
pincë Diametri
≤42MM
≤42MM
≤42MM
≤75MM
pincë stlye
Si kërkesën e klientit
Si kërkesën e klientit
Si kërkesën e klientit
Si kërkesën e klientit
pincë Pressure
2000kg
2000kg
2000kg
2000kg
efikasitetin e prodhimit
1500pcs / Ore
1800pcs / Ore
1500pcs / Ore
1500pcs / Ore
matje
800 * 760 * 1000mm
800 * 760 * 1000mm
980 * 880 * 1000mm
800 * 760 * 1000mm
peshë
380kg
370kg
450kg
500kg

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!