Braied Hose Automatikisht Prerje Machine BFQG-20A

Përshkrim i shkurtër:

Hose Cutting Machine Introduction Hose cutting machine is adopt advanced PLC ,HMI, Servo motor. it cut precisely ,safely ,stable ,reliable ,operation easy .maintained easy and so on .Can cut any length ,relieve worker intensity .   Technical Type BFQG-20A Motor Power 0.75KW Servo Motor 0.2kw Voltage 220V/50HZ Cutting length ≥100mm Cutting Error ±2mm Cutting Production 1800Pcs/Hour Diemension 1200*750*1400mm Weight 260kg


Detail Product

Produkt Tags

Hose Prerje Machine

Prezantimi

Hose machine është miratojë avancuar motor PLC, IHM, Servo. ajo prerë pikërisht, në mënyrë të sigurtë, të qëndrueshme, të besueshme, operacion i lehtë .maintained lehtë dhe kështu me radhë .Can prerë çdo gjatësi, lehtësimin intensitet punëtor.

 

teknik

lloj BFQG-20A
Motor Fuqia 0.75KW
Servo Motor 0.2kw
tension 220V / 50Hz
gjatësia e prerjes ≥100mm
Prerje gabim 2mm ±
Prerje Prodhimi 1800Pcs / Ore
Diemension 1200 * 750 * 1400mm
peshë 260 kg

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!