Horizontal dredha-dredha Machine BFHG-255A

Përshkrim i shkurtër:

Hyrje: BFHG-255A Dredha-dredha makinë është pajisje plotësuese për makinat automatike gërsheta afrikane, dredha-dredha teli, tela çeliku inox rreth rrotull në mënyrë të barabartë dhe të rregullt. kostum makinë për endur tela çeliku gete presion hidraulik, inox tela çeliku grupe neto fabrikë, fabrika e zorrës së frenave, fabrikë çorape teflon. Ata kanë karakteristikat e mëposhtme: 1) vetë-stop kur tela thyer ose bosh 2) vetë-stop kur paraprakisht dredha sasi, të garantojë çdo rrotull ka kapacitet të barabartë teli 3) ...


Detail Product

Produkt Tags

Prezantimi:

BFHG-255A Dredha-dredha makinë është pajisje plotësuese për makinat automatike gërsheta afrikane, teli dredha-dredha, çelik inox rreth rrotull mënyrë të barabartë dhe të rregullt. kostum makinë për endur tela çeliku gete presion hidraulik, inox tela çeliku grupe neto fabrikë, fabrika e zorrës së frenave, fabrikë çorape teflon.

Ata kanë karakteristikat e mëposhtme:

1) vetë-stop kur tela thyer ose bosh

2) të vetë-stop kur paraprakisht dredha sasi, të garantojë çdo rrotull ka kapacitet të barabartë teli

3) panel kontrolli është fiksuar në të majtë të makinës .Të kuti duke mbajtur dhe voltmetër kontrolluar shpejtësinë prej teli dredha-dredha

4) vetë-stop kur thyer apo rrotë bosh, makinë kanë pajisje vetë-frenave

5) Linja shtyp disk pneumatike tela shtyp fort, dredha-dredha tela nuk lë tela, nuk lirimin tela

 

Aksi RPM 1400RPM (Frekuenca Konvertimi)
Motor Fuqia 2.2kW 3phase
tension 380V / 220V 50Hz
Pitch Rregullo 0.8-6.0MM (Miratimi rregullim polish bosht kundërvënie)
rrotull Size Jashtë Diametri D≤100MM Gjatësia L≤300MM
Paguajë Off rrotë Sasia 12PCS mund te percaktoje si rquest tuaj
rrotull No 1PCS
Presioni Air 0.3-0.5Mpa

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!