Dyfishtë Bobbins me shpejtësi të lartë dredha-dredha Machine BFBS-2A

Përshkrim i shkurtër:

Hyrje BFBS-Një seri Dredha-dredha makinë është pajisje plotësuese për makinë automatike gërsheta afrikane, dredha-dredha tela,, fijeve dhe fije rreth bobbins mënyrë të barabartë dhe të rregullt. Të seri kanë aks të vetëm dredha-dredha makine me dy aks dredha makine, katër aks dredha-dredha makine etc.they kanë karakteristikat e mëposhtme: 1) vetë-stop kur telat, fije thyer ose bosh 2) vetë-stop kur paraprakisht dredha sasi, të garantojë çdo rrotull ka fijeve të barabarta Kapaciteti panel 3) kontrolli është fiksuar në l ...


Detail Product

Produkt Tags

Prezantimi

BFBS-Një seri Dredha-dredha makinë është pajisje plotësuese për makine automatike gërsheta afrikane, teli dredha-dredha,, fije dhe thread rreth bobbins në mënyrë të barabartë dhe të rregullt. Të seri kanë aks të vetëm dredha-dredha makine dyfishtë aks dredha makine, katër aks dredha-dredha makine etc.They kanë karakteristikat e mëposhtme:

1) vetë-stop kur telat, fije thyer ose bosh

2) të vetë-stop kur paraprakisht dredha sasi, të garantojë çdo rrotull ka kapacitet fije të barabarta

3) panel kontrolli është fiksuar në të majtë të makinës .Të kuti duke mbajtur dhe potentionmeter të kontrolluar shpejtësinë e fijeve dredha-dredha

4) vetë-stop kur thyer ose bosh, të paguajë rrotë kanë pajisje vetë-frenave

 

Parametrat teknike

  BFBS-1A BFBS-2A BFBS-4A BFBS-4B
Aksi RPM 1400RPM 1400RPM 1400RPM 1400RPM
Motor Fuqia 0.55KW / 220V  0.75KW / 220V  1.5KW / 380V 1.1KW / 380V
tension 220V / 50Hz 220V / 50Hz 380V / 220V / 50Hz 380 / 220V / 50Hz
Moving Pitch 0.05-5.5MM (Miratimi rregullueshme kundërvënie polish bosht)
rrotull Size Rrotull diametër D≤100MM rrotull gjatësi L≤280MM mund te percaktoje si kërkesë të klientit
rrotull No

1

2

4

4

Paguajë Off rrotë

≤9

≤18

≤36

≤36

Paguajë Off rrotull Madhësia ¢ ≤200MM H≤280MM (mund të projektimit sipas kërkesës së klientit)

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!