Vertical Automatic Hose gërsheta afrikane Machine BFB 24L-114b

Përshkrim i shkurtër:

Vertical Automatic Hose gërsheta afrikane Machine Series Prezantoni BFB-B vertikale makinë seri automatike hose gërsheta afrikane (BFB-90 110 114 130 140 160 200 300) është një seri të re të pajisjeve automatike gërsheta afrikane e cila është dizajni dhe përmirësuar bazohet në tretjen dhe thithjen e teknologjisë së përparuar të huaj. Makinë është përdorur gjerësisht në kompani që prodhojnë telat tuba .cable gome .weaved që durojnë presion të lartë litarë çorape .weaved uji gome .braid .tubes të përdorura në makina dhe motoçikleta dhe gome dhe plastike ...


Detail Product

Produkt Tags

Vertical Automatic Hose gërsheta afrikane Machine Series

 

Prezantoni

BFB-B vertikale makine automatike gërsheta afrikane hose seri (BFB-90 110 114 130 140 160 200 300) është një seri të re të pajisjeve automatike gërsheta afrikane e cila është dizajni dhe përmirësuar bazohet në tretjen dhe thithjen e teknologjisë së përparuar të huaj. Makinë është përdorur gjerësisht në kompani që prodhojnë telat tuba .cable gome .weaved që durojnë presion të lartë litarë çorape .weaved uji gome .braid .tubes të përdorura në makina dhe motoçikleta dhe gome dhe plastike tubave në spërkatës, çorape teflon presion të lartë. Makinë ka karakteristikat e mëposhtme:

1) të lartë mase automatike thyer, rrotull bosh ose pa makinë tub automatike të vetë-të mbyllura

2) të miratojë me shpejtësi të rregullueshme për të akomoduar katran, nuk kanë nevojë për të ndryshuar veshje

3) Prodhimi i Efikasitet të lartë tri herë se makinë e tanishme e zakonshme në orë, prodhimi max arrijë në 98M / orë

4) zhurmë të ulët, të sistemit të transmisionit dhe duke tërhequr miratojë thithjen shëndoshë, reduktimin e shkundur dhe futur pajisje.

5) mirëmbajtjen e lehtë, struktura e transmetimit fleksibël të lehtë të instaluar dhe për të hequr

6) gisht miratojë pajisje elastike dhe të rregullueshme, pozicion depentable, lehtë, i përshtatshëm dhe fleksibël instaluar rrotull

7) konsumuarit Vogla dhe të gjatë duke përdorur jeta marrë pjesë kyçe e përdorur material të shkëlqyer miratojë trajtim të ngrohjes dhe pajisje lubrifikant.

 

parametrat

  BFB16L-114b BFB24L-114b BFB36L-114b BFB48L-114b
fuqia motorike 0.75kw 1.1kw  1.5KW 2.2kW
tension 3 Faza 380V 3phase 380V 3phase 380V 3phase 380V
RPM gisht 55RPM 45RPM 36RPM 20RPM
Traction RPM 5.26-26RPM 4.26-18.5RPM 2.13-10.8RPM 0.13-0.58RPM
Marrë Reel Attachment Attachment Ngarkuar për të marrë mbështjell Ngarkuar për të marrë mbështjell
Hose Diametri ≤16mm ≤24mm ≤36mm ≤48mm
Traction Gear ¢ 200 ¢ 200 ¢ 800 ¢ 800
NO gisht 16 gisht 24Spindle 36Spindle 48Spindle
peshë 280kg 305 kg 680kg 48kg
rrotull Size Out edge 56 × buzë e brendshme 22 × High170mm cubage: 354cm3
aplikoni

Ndryshimi gisht mund gërsheta afrikane tela dhe fije  

Dimenson 620 * 500 * 1580mm 890 * 720 * 1680mm 1100 * 1000 * 1780mm 1500 * 1300 * 2100mm

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!