Makinë dredha-dredha me tela me forcë tërheqëse BFHG-255B

Përshkrim i shkurtër:

Makina dredha-dredha BFHG-255B është pajisja plotësuese për makineritë automatike të gërshetimit, tela mbështjellëse, çelik inox rreth bobinës në mënyrë të barabartë dhe të rregullt.Ato kanë veçoritë e mëposhtme: 1) Ndalimi automatik kur teli prishet ose bosh 2) Ndalimi automatik kur mbështjell paracaktuar JO, garantojnë se çdo bobin ka kapacitet të barabartë teli 3) Paneli i kontrollit është i fiksuar në të majtë të makinës. Kutia mbajtëse dhe ...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Makina dredha-dredha BFHG-255B është pajisja plotësuese për makineritë automatike të gërshetimit, tela mbështjellëse, çelik inox rreth bobinës në mënyrë të barabartë dhe të rregullt.

Ata kanë karakteristikat e mëposhtme:

1)Auto- ndaloni kur teli prishet ose bosh

2)Auto-ndaloni kur mbështjellja e paracaktuar JO, garantoni se çdo bobin ka kapacitet të barabartë teli

3)Cpaneli i kontrollit është i fiksuar në të majtë të makinës. kutia mbajtëse dhe potenciometri kontrollojnë shpejtësinë e telit të mbështjelljes

4)Auto-ndaloni kur prishet ose bosh, makina ka pajisje vetë-frenuese

5)Pshtypni fort presionin pneumatik të diskut të linjës, teli mbështjellës nuk del nga teli, mos e lëshoni telin

6) Rregulloni tensionin e shlyerjes së telit deri në pranverë

7) Vendosja e katranit të përshkuar me ndërrim elektronik

 

 

RPM e boshtit 1400 RPM (Konvertimi i frekuencës)
Fuqia motorike 2.2 KW 3fazore
Tensioni 380V/220V 50/60HZ
Lëviz Pich 0.-9.9MM (nga motori Servo)
Madhësia e bobinës Diameter i JashtemD≤100MM Gjatësia L≤300MM
Boshti No On Pay Off 12 copë (mund të dizajnohet sipas kërkesës suaj)
Bobina Nr 1 copë
Presioni i ajrit 0,3-0,5Mpa

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme

    WhatsApp Online Chat!