Forca elastik teli me shpejtësi të lartë dredha-dredha makinë BFHG-255C

Përshkrim i shkurtër:

BFHG-255C Dredha-dredha makinë është pajisje plotësuese për makinat gërsheta afrikane automatike, dredha-dredha teli, tela çelik, tela Forca elastik rreth rrotull në mënyrë të barabartë dhe orderly.the kostum makinë për endur tela çeliku gete hidraulike çelik vendos neto tela fabrikë. Ata kanë karakteristika fellowing: 1) vetë-stop kur tela thyer ose bosh Prest 2) vetë-dredha-dredha stopwhen jo, të garantojë çdo rrotull ka kapacitet të barabartë tela 3) panel kontrolli është fiksuar në të majtë të m ...


Detail Product

Produkt Tags

BFHG-255C Dredha-dredha makinë është pajisje plotësuese për makinat gërsheta afrikane automatike, dredha-dredha teli, tela çelik, tela Forca elastik rreth rrotull në mënyrë të barabartë dhe orderly.the kostum makinë për endur tela çeliku gete hidraulike çelik vendos neto tela fabrikë.

Ata kanë karakteristika fellowing:

1)       vetë-stop kur tela thyer ose bosh

2)       Prest vetë-dredha-dredha stopwhen jo, të garantojë çdo rrotull ka kapacitet të barabartë teli

3)       panel kontrolli është fiksuar në të majtë të makinës .Të kuti duke mbajtur dhe potentometer kontrolluar shpejtësinë prej teli dredha-dredha

4)       vetë-stop kur thyer ose bosh, makinë kanë pajisje vetë-frenave

5)       Linja shtyp disk pneumatike shtyp ngushtë, dredha-dredha tela nuk lë tela, nuk lirimin tela

6) të lartë efikas për përmbylljen rrotull

Forca elastik teli me shpejtësi të lartë dredha-dredha makinë BFHG-255C

Fuqia: 3 kW

njësi Traverse: motor ndihmës

Dredha-dredha motor: motor ndihmës

Paguaj mënyrë: frenave magnetike

Dredha-dredha Shpejtësia: 700 metra / min (max)

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!