Horizontal gërsheta afrikane Machine BFB24W-114DS

Përshkrim i shkurtër:

Hyrje BFB-W seri të vetme apo të dyfishtë me shpejtësi të lartë gërsheta afrikane makinë horizontale është miratojë teknologji gërsheta afrikane avantazh, të tilla si ndërfaqe e njeriut makinë, kontrollit inverter dhe PLC qelizë kontrollit, lubrifikant auto, veshje transmetimit në-faza, pneumatike dhe dizajn hidraulike presion .Të makinë gërsheta afrikane mund të vijnë gërsheta afrikane e vërtetë të vetme apo të dyfishtë. makinë ynë gërsheta afrikane mund te përdoret në presion të lartë çorape të gomës .auto çorape motor, makinë auto kthyer çorape, çorape frenave, aplikojnë gete frenave, condit ajrit auto ...


Detail Product

Produkt Tags

Prezantimi

BFB-W seri të vetme apo të dyfishtë me shpejtësi të lartë gërsheta afrikane makinë horizontale është miratojë teknologji gërsheta afrikane avantazh, të tilla si ndërfaqe e njeriut makinë, kontrollit inverter dhe PLC qelizë kontrollit, lubrifikant auto, veshje transmetimit në-faza, pneumatike dhe dizajn hidraulike presion .Të makinë gërsheta afrikane mund vijnë gërsheta afrikane e vërtetë të vetme apo të dyfishtë. makinë ynë gërsheta afrikane mund te përdoret në presion të lartë çorape të gomës .auto çorape motor, makinë auto kthyer çorape, çorape frenave, aplikojnë gete frenave, gjendjen e ajrit auto çorape, kabllo dhe çorape të gomës industriale, plastike çorape të zgjeruara gërsheta afrikane.

 

Features:

1 Një person mund të operimit disa makina .Kur rrotull bosh, tela thyer makinë do të ndalet .Të dridhje alarmi

2 Operacionale e lehtë, digital Vendosja shfaqje katran nga kontrolli dixhitale. Makinë drejtuar ekranit me ekran dixhital

3 Automatic, teknologji Advantage, miratojë ndërfaqe e njeriut makine, PLC qelizë kontrollit coder, kontroll inverter, funksionin e numërimit, operacion.

4 Me cilësi të mirë, efikasitet të lartë .Often përdorur butonin operacion efikasitetit fikse jashtë nëpërmjet postës është dy herë lloj tjetër makinë gërsheta afrikane

5 Dizajni është i besueshëm, mundësi të mirë jashtë

zhurma 6.Less, prodhojnë pjesë saktësi këmbimi, materiale të mirë dhe trajtimin e ngrohjes dhe, prova të shëndoshë

dhënat 7.Stock gërsheta afrikane, parameter .Braiding funksion dhe i përgjithshëm i prodhimit mund të pajisur në sistemin gërsheta afrikane

 

parametrat

No gisht 20 gisht 24 gisht 36 gisht 48 gisht 64 gisht 96 gisht 112 gisht
material Wire 0.16-0.5mm Stainless steel 0.18-0.5mm tela 
rrotull cubage OD D = 84mm ID d = 32mm LARTË H = 202mm cubage 956cm3 OD D = 78mm ID d = 32mm LARTË H = 152mm cubage 603cm3
RPM gisht 40RPM 35RPM 25RPM 17.5RPM 12RPM 7.8RPM 6.75RPM
qëndron gërsheta afrikane 3-15 股
gërsheta afrikane pushtet 4.0KW 4.0KW 5.5KW 7.5KW 11.0KW 18.0KW 22.0KW
fuqia Traction 1.1KW 1.5KW
pranverë gisht 1.5-15KG
Gërsheta afrikane diametër hose ≤22mm ≤30mm ≤50mm ≤80mm ≤150mm ≤230mm ≤350mm
peshë 1500kg 1575kg 2750kg 3200kg 4230kg 5600kg 7600kg

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!