Endur Hose Crimpring Machine BFKY-42B

Përshkrim i shkurtër:

Hyrje Projektuar dhe zhvilluar nga kompania jonë, çorape BFKY Seria është një pajisje të vendosur për të pincë nyjeve tub Ajo është përdorur gjerësisht në kompani e cila prodhon tuba gërsheta afrikane gome që durojnë presion të lartë .braided tuba të ujit çorape, tuba gome uesd në makina dhe motoçikleta, gome tub përdoret në Spërkatësit dhe kështu me radhë. makinë ka karakteristikat e mëposhtme: 1) presion të qëndrueshme dhe të lehtë për të rregulluar 2) automatik lartë dhe pasardhësit .adopt prekë burking rrugën 3) të numëruar automatikisht qua ...


Detail Product

Produkt Tags

Prezantimi

Projektuar dhe zhvilluar nga kompania jonë, çorape BFKY Seria është një pajisje të vendosur për të pincë nyjeve tub Ajo është përdorur gjerësisht në kompani e cila prodhon tuba gërsheta afrikane gome që durojnë presion të lartë .braided tuba të ujit çorape, tuba gome uesd në makina dhe motoçikleta, tub gome përdoret në Spërkatësit dhe kështu me radhë.

makinë ka karakteristikat e mëposhtme:

1) presion të qëndrueshme dhe të lehtë për të rregulluar

2) automatik lartë dhe pasardhësit .adopt prekni burking mënyrë

3) automatikisht numërimin e sasisë së produkteve

4) pincë në kërkim të mira, pincë dimension të qëndrueshme dhe mund të kontrolluara

5) gabimi ± 0.2mm

 

 

BFKY-42A

BFKY-42B

BFKY-42AS

BFKY-75A

BFKY-42BS

fuqia motorike 

2.2kW / Y112-6

2.2kW / Y112-6

2.2kW / Y112-6

2.2kW / Y112-6

3.0KW / Y112-6

tension

3phase 380V / 220V

3 Faza 380V / 220V

3 Faza 380V / 220V

3 Faza 380V / 220V

3Phase380V / 220V         

Presioni Kontrollit Way

Reduktimi Valve (Manual)

Reduktimi Valve (Manual)

Reduktimi Valve (Manual)

Reduktimi Valve (Manual)

Reduktimi Valve (Manual)

Best Way

Ujë të ftohtë / Wind Best

Ujë të ftohtë / Wind Best

Ujë të ftohtë / Wind Best

Ujë të ftohtë / Wind Best

Ujë të ftohtë / Wind Best

Heads

një kokë

një kokë

dy kokat

një kokë

dy koka

Hose Diametri

≤42MM

≤42MM

≤42MM

≤75MM

≤42MM

pincë stlye

Si kërkesë të klientit

Si reques konsumatorëve

Si reques konsumatorëve

Si reques konsumatorëve

Si reques konsumatorëve

Preesure

2000kg

2000kg

2000kg

2000kg

2000kg

shpejtësia e punës

1500pcs / Ore

1800pcs / Ore

1500pcs / Ore

1500pcs / Ore

1800pcs / Ore

masa

800 * 760 * 1000mm

800 * 760 * 1000mm

980 * 880 * 1000mm

800 * 760 * 1000mm

980 * 880 * 1100mm

peshë

380kg

370kg

450kg

500kg

450kg


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!