Paguajë Off Machine BFFJ-1100

Përshkrim i shkurtër:

Hyrje Projektuar dhe zhvilluar nga kompania jonë, BFSF-A marrin seriees makinë është një grup i pajisjeve të reja assessory për braidng makinë për të marrë tubat e butë automatically.It është përdorur gjerësisht në kompani të cilat prodhojnë Tela, kabllot, weaved tuba gome të cilat durojnë lartë presion, weaved tuba uji gome, weaved litarë, tuba të përdorura në makina dhe motoçikleta dhe gome dhe plastike tubave në spërkatës. Makinë ka karakteristikat fellowing: 1) Rritja e vetë dhe të bjerë marrë mbështjell: Rritja prodhuar SF ...


Detail Product

Produkt Tags

Prezantimi

Projektuar dhe zhvilluar nga kompania jonë, BFSF-A marrin seriees Machine është një grup i pajisjeve të reja assessory për braidng makinë për të marrë tubat e butë automatically.It është përdorur gjerësisht në kompani të cilat prodhojnë Tela, kabllot, e endur me tuba gome të cilat durojnë presionin e lartë , weaved tuba uji gome, litarë weaved, tubave të përdorura në makina dhe motoçikleta dhe gome dhe plastike tubave në spërkatës. Makinë ka karakteristikat fellowing:
1) Rritja e vetë dhe të bjerë marrë reel: Rritja prodhojnë sffiency, të zvogëlojë mundim punës së njeriut
2) të marrë me shpejtësi të miratojë me shpejtësi të rregullueshme: shpejtësi të rregullueshme më i përshtatshëm dhe exactly.and mund connet me makinë braidng bashkëkohore
3) të marrë organizoni rregulli: miratimin vijë e drejtë paguar sistem, të paguar off katran mund djust
4) të marrë forcë ndonjëherë elastik vijnë ture marrë gjakftohtësi

 

BFSJ-800
BFSJ-1100
BFSJ-1600
Motor Fuqia
0.18kw
0.75kw
2.2kW
RPM
Frekuenca Konvertimi
tension
3 Faza 380V 50Hz
Gjatësia e mbështjell
≤800mm
≤1100mm
≤1600mm
Merrni rrugën
Manual ose PASTRIMIN

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!